Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Anmälda lag för Vintermixen (Mixed-DM)

Tillbaka

Följande lag är anmälda till Vintermixen (Mixed-DM):

  Namn Klubb Klass Start
1. Alf Fredell Team X-Bowlers BC A Måndagen den 6 januari 11:00
  Ylva Halén Team X-Bowlers BC    
2. Anders Holm Sollentuna BwK A Lördagen den 28 december 11:00
  Tarja Karlsson Sollentuna BwK    
3. Anders Norén Märsta BK A Lördagen den 28 december 11:00
  Maria Novara Märsta BK    
4. Andreas Bengtsson BC Cobbers A Lördagen den 28 december 11:00
  Ester Weismann BC Cobbers    
5. Anette Öberg BC Cobbers A Torsdagen den 2 januari 19:30
  Jan Stenberg BC Cobbers    
6. Anetthe Hallberg BK Mistral A Torsdagen den 2 januari 19:30
  Tobias Hallberg Hammarby IF BF    
7. Anita Lundell BK Scott A Söndagen den 5 januari 11:00
  Adam Selin BK Scott    
8. Annette Hofvander Sollentuna BwK A Lördagen den 28 december 11:00
  Stig Persson Sollentuna BwK    
9. Asko Narkiniemi BwK Ankaret A Fredagen den 20 december 12:00
  Lidia Svedberg Uppsala BC 90    
10. Benny Bengtsson BC Cobbers A Lördagen den 28 december 11:00
  Carina Bengtsson BK Flamman    
11. Bjarne Kattem Märsta BK A Lördagen den 28 december 11:00
  Eva Kattem BK Flamman    
12. Björn Bergman Matteus-Pojkarna BK A Lördagen den 28 december 11:00
  Anette Bergman Matteus-Pojkarna BK    
13. Björn Granath BwK Ankaret A Söndagen den 5 januari 11:00
  Kristina Sävström BwK Ankaret    
14. Carina Sigg BK Raa A Torsdagen den 2 januari 19:30
  Eddie Jensen BK Raa    
15. Caroline Källman Värtans IK A Lördagen den 21 december 13:00
  Stefan Tingvall Värtans IK    
16. Elin Granström BK Prime Sthlm A Söndagen den 12 januari 16:00
  Chris Granström Sundbybergs IK    
17. Emma Burman B-K Eva A Söndagen den 12 januari 16:00
  Victor Forss Matteus-Pojkarna BK    
18. Emma Franzen Täby BwK A Söndagen den 5 januari 11:00
  Daniel Jones Täby BwK    
19. Faruk Ohranovic Sundbybergs IK A Lördagen den 21 december 13:00
  Clara Aneer BC Pegasus    
20. Felicia Berg AIK A Lördagen den 28 december 11:00
  Christer Berg Hellas BK    
21. Fredrik Sålder BK Rudbeck B Söndagen den 22 december 11:00
  Hans Werleus BK Rudbeck    
22. Greger Knutas SK Nova A Onsdagen den 8 januari 19:30
  Karin Söderqvist SK Nova    
23. Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK A Måndagen den 6 januari 11:00
  Nicole Layrisse Sundbybergs IK    
24. Hanna Zeidlitz Sollentuna BwK A Onsdagen den 8 januari 19:30
  Lars-Erik Karlsson BK Ax    
25. Helene Fischbach BK Prime Sthlm A Söndagen den 12 januari 16:00
  Andreas Holm BK Ax    
26. Hélène Segolsson Sollentuna BwK A Torsdagen den 2 januari 19:30
  Pär Svensson Sollentuna BwK    
27. Ingbritt Pettersson BC Cobbers A Lördagen den 28 december 11:00
  Sven-Olof Pettersson BC Cobbers    
28. Ingegerd Åvall BK Roslagsbowling (h) B Fredagen den 20 december 12:00
  Roine Fredriksson BK Roslagsbowling (h)    
29. Jimmy Svedlund BK Runan A Söndagen den 22 december 11:00
  Camilla Svedlund BK Runan    
30. Joel Lindström Team X-Bowlers BC A Måndagen den 6 januari 11:00
  Pernilla Winerdahl Team X-Bowlers BC    
31. Kaija-Leena Andersson Sollentuna BwK A Lördagen den 28 december 11:00
  Stefan Ohlsson Sollentuna BwK    
32. Kamilla Christensen Sundbybergs IK A Söndagen den 12 januari 16:00
  Tobias Karlsson BK Ax    
33. Kenneth Ovestad BK Runan A Måndagen den 30 december 19:00
  Jenny Hjerne BK Runan    
34. Kent Brolin Team X-Bowlers BC A Måndagen den 6 januari 11:00
  Nomi Brolin Team X-Bowlers BC    
35. Kim Wikman BK Ax A Lördagen den 28 december 11:00
  Cecilia Modh BK Prime Sthlm    
36. Kristina Brandqvist NBC Gullmarsplan BC A Söndagen den 12 januari 16:00
  Lars Orrskog NBC Gullmarsplan BC    
37. Leea Helin BK Rullarna A Söndagen den 5 januari 11:00
  Sven-Olov Sjölund BK Rullarna    
38. Lena Gref Sundbybergs IK A Torsdagen den 2 januari 19:30
  Dimitris Savvakis BK Raa    
39. Lena Åkerström Team X-Bowlers BC A Söndagen den 12 januari 16:00
  Hans Bengtsson Team X-Bowlers BC    
40. Malin Brodin Sundbybergs IK A Söndagen den 5 januari 11:00
  Cristopher Nybom AIK    
41. Malou Eng Sundbybergs IK A Söndagen den 5 januari 11:00
  Elliot Crosby AIK    
42. Margita Andersson Sollentuna BwK A Lördagen den 28 december 11:00
  Bernt Bengtsson Sollentuna BwK    
43. Marit Järvinen BK Roslagsbowling (h) B Fredagen den 20 december 12:00
  Gösta Nornvall BK Roslagsbowling (h)    
44. Martin Linder BK Rudbeck B Torsdagen den 19 december 19:30
  Mathias Lindestreng BK Rudbeck    
45. Mattias Kolerud Stureby BK A Söndagen den 12 januari 16:00
  Elin Ek B-K Eva    
46. Mattias Persson Täby BwK A Måndagen den 30 december 19:00
  Cecilia Olofsson Täby BwK    
47. Micael Dahl BwK Ankaret A Söndagen den 5 januari 11:00
  Veronica Forsman BwK Ankaret    
48. Michael Burman BK Rudbeck A Måndagen den 6 januari 11:00
  Johanna Granholm BK Rudbeck    
49. Mikael Andersson BK Rudbeck B Lördagen den 21 december 13:00
  Anders Rånman BK Rudbeck    
50. Mikael Gibbemark DN-Expressens IF A Lördagen den 21 december 13:00
  Celine Kilander Haninge BK    
51. Mona Ljungfeldt BK Raa A Torsdagen den 2 januari 19:30
  Göran Skog BK Raa    
52. Niclas Nedermo BK Ax A Söndagen den 5 januari 11:00
  Lillan K Nedermo Täby BwK    
53. Oscar Granath BwK Ankaret A Söndagen den 5 januari 11:00
  Christina Granath BwK Ankaret    
54. Oskar Almroth AIK A Söndagen den 22 december 11:00
  Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC    
55. Oskar Welin AIK A Lördagen den 21 december 13:00
  Matilda Åkerblom AIK    
56. Peter Schell Vendelsö BK A Måndagen den 30 december 19:00
  Susann Tolppola Djurgårdens IF Bowlingförening    
57. Pål Stål Åkeshovs BK A Söndagen den 12 januari 16:00
  Annika Grönvall BK Mistral    
58. Robert Collin Turebergs BwK A Måndagen den 30 december 19:00
  Mia Collin BK Prime Sthlm    
59. Roger Jansson BK Rudbeck B Söndagen den 5 januari 11:00
  Mikael Karlsson BK Rudbeck    
60. Roland Zetterman BK Roslagsbowling (h) B Fredagen den 20 december 12:00
  Lennart Alm BK Roslagsbowling (h)    
61. Thérese Ahlquist BK Prime Sthlm A Söndagen den 12 januari 16:00
  Thomas Behring BK Trol    
62. Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC A Söndagen den 12 januari 16:00
  Niclas Johansson NBC Gullmarsplan BC    
63. Thomas Åhlén Sundbybergs IK A Söndagen den 12 januari 16:00
  Annika Kilander BK Prime Sthlm    
64. Tomas Lind BK Runan A Måndagen den 30 december 19:00
  Katrin Fahlström Hammarby IF BF    
65. Tony Bodin BK Runan A Lördagen den 21 december 13:00
  Madelene Blom BK Runan    
66. Torbjörn Östling Sollentuna BwK A Måndagen den 6 januari 11:00
  Pia Östling Sollentuna BwK    
67. Yvonne Holgersson BK Roslagsbowling (h) B Fredagen den 20 december 12:00
  Bengt Holgersson BK Roslagsbowling (h)    
68. Åsa Myrén BK Prime Sthlm A Söndagen den 12 januari 16:00
  Robert Myrén BK Ax