Stockholms Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Resultat Distriktsmästerskap Mixed

Tillbaka


 

Namn

Klubb

Totalt
1.  Katrin Fahlström Hammarby IF BF 2576
  Tomas Lind BK Runan  
2.  Åsa Myrén BK Prime Sthlm 2543
  Robert Myrén BK Ax  
3.  Malin Brodin Sundbybergs IK 2541
  Cristopher Nybom AIK  
4.  Annika Kilander BK Prime Sthlm 2535
  Thomas Åhlén Sundbybergs IK  
5.  Thérese Ahlquist BK Prime Sthlm 2525
  Thomas Behring BK Trol  
6.  Helene Fischbach BK Prime Sthlm 2520
  Andreas Holm BK Ax  
7.  Nicole Layrisse Sundbybergs IK 2475
  Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK  
8.  Elin Granström BK Prime Sthlm 2467
  Chris Granström Sundbybergs IK  
9.  Mia Collin BK Prime Sthlm 2466
  Robert Collin Turebergs BwK  
10.  Annika Grönvall BK Mistral 2444
  Pål Stål Åkeshovs BK  
11.  Lena Gref Sundbybergs IK 2414
  Dimitris Savvakis BK Raa  
12.  Kamilla Christensen Sundbybergs IK 2402
  Tobias Karlsson BK Ax  
13.  Matilda Åkerblom AIK 2374
  Oskar Welin AIK  
14.  Anetthe Hallberg BK Mistral 2369
  Tobias Hallberg Hammarby IF BF  
15.  Nathalie Agnekil NBC Gullmarsplan BC 2368
  Oskar Almroth AIK  
16.  Emma Burman B-K Eva 2361
  Victor Forss Matteus-Pojkarna BK  
17.  Cecilia Modh BK Prime Sthlm 2347
  Kim Wikman BK Ax  
18.  Kaija-Leena Andersson Sollentuna BwK 2324
  Stefan Ohlsson Sollentuna BwK  
19.  Jenny Hjerne BK Runan 2296
  Kenneth Ovestad BK Runan  
20.  Cecilia Olofsson Täby BwK 2249
  Mattias Persson Täby BwK  
21.  Camilla Svedlund BK Runan 2247
  Jimmy Svedlund BK Runan  
22.  Felicia Berg AIK 2246
  Christer Berg Hellas BK  
23.  Caroline Källman Värtans IK 2244
  Stefan Tingvall Värtans IK  
24.  Annette Hofvander Sollentuna BwK 2204
  Stig Persson Sollentuna BwK  
25.  Lillan K Nedermo Täby BwK 2191
  Niclas Nedermo BK Ax  
26.  Johanna Granholm BK Rudbeck 2174
  Michael Burman BK Rudbeck  
27.  Emma Franzen Täby BwK 2167
  Daniel Jones Täby BwK  
28.  Elin Ek B-K Eva 2161
  Mattias Kolerud Stureby BK  
29.  Lena Åkerström Team X-Bowlers BC 2140
  Hans Bengtsson Team X-Bowlers BC  
30.  Anette Bergman Matteus-Pojkarna BK 2126
  Björn Bergman Matteus-Pojkarna BK  
31.  Margita Andersson Sollentuna BwK 2083
  Bernt Bengtsson Sollentuna BwK  
32.  Susann Tolppola Djurgårdens IF Bowlingförening 2057
  Peter Schell Vendelsö BK  
33.  Ylva Halén Team X-Bowlers BC 2054
  Alf Fredell Team X-Bowlers BC  
34.  Karin Söderqvist SK Nova 2048
  Greger Knutas SK Nova  
35.  Tarja Karlsson Sollentuna BwK 2047
  Anders Holm Sollentuna BwK  
36.  Nomi Brolin Team X-Bowlers BC 2040
  Kent Brolin Team X-Bowlers BC  
37.  Carina Sigg BK Raa 2015
  Eddie Jensen BK Raa  
38.  Mona Ljungfeldt BK Raa 2008
  Göran Skog BK Raa  
39.  Hanna Zeidlitz Sollentuna BwK 2004
  Lars-Erik Karlsson BK Ax  
40.  Hélène Segolsson Sollentuna BwK 2003
  Pär Svensson Sollentuna BwK  
41.  Maria Novara Märsta BK 1977
  Anders Norén Märsta BK  
42.  Theresia Jatta Köhlin NBC Gullmarsplan BC 1967
  Niclas Johansson NBC Gullmarsplan BC  
43.  Madelene Blom BK Runan 1955
  Tony Bodin BK Runan  
44.  Kristina Brandqvist NBC Gullmarsplan BC 1940
  Lars Orrskog NBC Gullmarsplan BC  
45.  Pia Östling Sollentuna BwK 1801
  Torbjörn Östling Sollentuna BwK  
46.  Anita Lundell BK Scott 1789
  Adam Selin BK Scott  
47.  Pernilla Winerdahl Team X-Bowlers BC 1755
  Joel Lindström Team X-Bowlers BC  
48.  Celine Kilander Haninge BK 1732
  Mikael Gibbemark DN-Expressens IF